Strona główna
Strona główna
Opowieści
Opowieści
Dobre rady
Dobre rady
Galeria
Galeria
Recenzje sprzętu
Recenzje sprzętu
Konkurs
Konkurs!
Odsyłacze
Odsyłacze
Kontakt
Kontakt
Szukaj
Listy dyskusyjne Serwisu TRAMP

W serwisie Tramp dostępne są dwie listy dyskusyjne:

super-tramp - Skupiająca wszystkich tych, których interesuje szeroko pojęte podróżowanie poza Europę. Lista ta powstała przy Serwisie TRAMP w 1998 r.
euro-tramp - dla tych, którzy chcą także dyskutować o podróżach europejskich. Lista ta powsatała na życzenie czytelników listy super-tramp we wrześniu 2004 r.

Regulamin uczestnictwa

Do wysyłania listów na listy służą odpowiednio adresy:
super-tramp - super-tramp@tramp.travel.pl
euro-tramp - euro-tramp@tramp.travel.pl

Obydwie listy są listami polskojęzycznymi.

Listy na daną listę mogą wysyłać jedynie osoby zapisane na nią - nadawcami mogą być jedynie subskrybenci.

Listy wysyłane na dowolną z list muszą być kodowane zgodnie z ISO-8859-2 lub US-ASCII. Listy nie mogą być kodowane w HTML.

Obydwie listy dyskusyjne są monitorowane, co oznacza, że prowadzący je zastrzegają sobie prawo usunięcia z listy (po uprzednim ostrzeżeniu) tych jej uczestników, którzy nie zachowują podstawowych zasad rzeczowej dyskusji lub wykraczają zbyt daleko poza określoną tematykę listy.

Archiwum

Obydwie listy posiadają ogólnodostępne archiwa, które są uaktualniane raz na dobę. Listy wysyłane na listy dyskusyjne Serwisu TRAMP stają się własnością publiczną i jako takie mogą być cytowane w całości lub części (lecz zawsze z podaniem źródła) poza listą.

super-tramp - http://arch2.triger.com.pl/lista_tramp.html, dostępne od 15.05.2002.
euro-tramp - http://arch2.triger.com.pl/lista_euro-tramp.html dostępne od początku istnienia listy.

Zapisy na listę i wypisanie z listy

Aby zapisać się na wybraną, listę, należy wypełnić poniższy formularz i nacisnąć przycisk "Wyślij". Po jego naciśnięciu zostaną Państwo przeniesieni na inną stronę, a serwer automatycznie wyśle pod wskazany w formularzu adres list z prośbą o potwierdzenie chęci zapisania się na listę dyskusyjną (lub wypisania się z niej). Znajdzie się w nim odsyłacz, który należy wywołać. Dopiero wtedy nastąpi zapisanie się na listę.
Nazwa listy:
Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Czynność:

Kłopoty

W razie kłopotów z obsługą serwera listy, prosimy wysłać list z opisem problemu i listami otrzymanymi od serwera na adres:
dyskusje@tramp.travel.pl.


Czekamy na Państwa uwagi.
redakcja@tramp.travel.pl
Ostatnie uaktualnienie: 2004-09-20