Strona główna
Strona główna
Opowieści
Opowieści
Dobre rady
Dobre rady
Galeria
Galeria
Recenzje sprzętu
Recenzje sprzętu
Konkurs
Konkurs!
Odsyłacze
Odsyłacze
Kontakt
Kontakt
Szukaj

Recenzje sprz?tu turystycznego
 
 FAQFAQ   Szukaj w recenzjachSzukaj w recenzjach   UżytkownicyUżytkownicy
  RejestracjaRejestracja  Twoje daneTwoje dane   ZalogujZaloguj 
Recenzje sprz?tu turystycznego


Recenzje sprz?tu turystycznego
Recenzje sprz?tu turystycznego - Warunki rejestracji

1. Redakcja serwisu Tramp dba o to, aby materiały zamieszczane na stronach serwisu odpowiadały jego tematyce, były interesujące dla czytelników oraz nie zawierały obraźliwych treści. Wszelkie informacje zamieszczane w dziale recenzji sprzętu turystycznego wyrażają poglądy i opinie ich autorów, a nie redakcji. Redakcja Trampa nie ponosi odpowiedzialności za teksty zamieszczane przez poszczególnych autorów, nieopracowane przez redakcję.

2. Wszelkie teksty zamieszczane w dziale recenzji sprzętu turystycznego powinny być zgodne z jego tematyką i dotyczyć recenzji sprzętu turystycznego. Redakcja serwisu Tramp zastrzega sobie prawo usuwania, zmiany lub zamykania każdej recenzji, jeśli będzie ona odbiegała od tematyki działu recenzji sprzętu turystycznego.

3. Aby teksty zamieszczane w dziale recenzji sprzętu turystycznego pozostawały zgodne z tematyką serwisu, adresy IP autorów wypowiedzi zamieszczanych na jego łamach są rejestrowane. Wszystkie informacje, które zostaną wpisane przez użytkowników działu recenzji sprzętu turystycznego, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane osobom trzecim bez zgody autora.
Czekamy na Państwa uwagi.
recenzje@tramp.travel.pl

Powered by phpBB © 2001, 2003 phpBB Group